Słów kilka na temat sprawnego poruszania się po instrukcji obsługi oraz poradnikach, przygotowanych dla programu finansowo księgowego Krawiec FK.

Jak szybko znaleźć potrzebne informacje

Topografia instrukcji obsługi programu finansowo księgowego Krawiec FK

Niezależnie od tego, w którym miejscu szkolenia się znajdziesz, układ strony zawsze pozostanie taki sam:

  1. Obszar wyświetlania listy artykułów z danej kategorii lub treści wybranego artykułu, choćby tego, który właśnie czytasz.
  2. Lista wszystkich kategorii, instrukcji obsługi programu i poradników.
  3. Pole wyszukiwania określonej frazy.

Użycie listy kategorii

Lista kategorii instrukcji obsługi programu księgowego

Instrukcja obsługi podzielona została na kategorie odpowiadające zakładkom występującym w programie księgowym Krawiec FK. Dzięki temu, dotarcie do opisu konkretnej sekcji programu jest bardzo wygodne.

Lista kategorii ma postać drzewka, a każdy jej element jest odnośnikiem prowadzącym do listy artykułów przypisanych do danej kategorii. Ich ilość prezentowana jest w nawiasach.

Kliknięcie linku Program do pełnej księgowości Krawiec FK wyświetli listę wszystkich 42 artykułów z kategorii Instrukcja obsługi oraz Poradniki. Szukanie interesującej Cię treści w takim gąszczu artykułów nie będzie najlepszym pomysłem.

O wiele wygodniej będzie zawęzić listę artykułów wybierając link do konkretnej kategorii.

Przykładowo, kategoria Zakładka Księgowość („Księgowość” to nazwa zakładki występującej w programie Krawiec FK) posiada 10 artykułów, ale posiada jeszcze podrzędne kategorie (o nazwach zgodnych z zakładkami programu Krawiec FK), takie jak Ustawienia dla edytowanego podmiotu – 5 artykułów, Wprowadzanie i księgowanie dokumentów – 3 artykuły, Zarządzanie edytowanym okresem – 2 artykuły.

Poradniki również posiadają podział tematyczny, kategorie grupujące artykuły omawiające konkretne zagadnienie.

Wyszukanie frazy

Wyszukiwanie określonej frazy

Innym sposobem na selekcję artykułów jest wpisanie słów kluczowych do pola wyszukiwania. Wpisana fraza będzie poszukiwana we wszystkich kategoriach i na każdej stronie naszego serwisu internetowego.

Wyniki zaprezentowane zostaną w postaci listy artykułów zawierających w swojej treści poszukiwaną frazę.